O firmie

Vestilo to polska marka, stworzona z myślą o eleganckich kobietach, które preferują niepowtarzalny styl, ceniąc jednocześnie estetykę wykonania oraz wysoką jakość odzieży.

AJW Vestilo jest rodzinną firmą, założoną i prowadzoną przez Annę i Jana Wyszyńskich, obecną na rynku od 1987 roku. Od początku swojego istnienia zajmuje się produkowaniem oraz dystrybucją tekstyliów dla kontrahentów polskich, a także zagranicznych. Obecnie Vestilo znajduje się w czołówce najczęściej wybieranych przez kobiety marek odzieżowych.

Wieloletnie doświadczenie poparte stałą obserwacją aktualnych światowych trendów pozwala na szycie ubrań inspirowanych propozycjami największych domów mody. Współpraca z wiodącymi producentami tkanin oraz dodatków pozwala nadawać wyrobom oryginalny, nowoczesny charakter.

Projektanci firmy Vestilo czerpią pomysły na nowe kolekcje nie tylko z prac topowych designerów mody, ale poszukują również rozwiązań w sugestiach i oczekiwaniach swoich klientów. Efektem ponad 30 lat doświadczenia w branży oraz wytrwałości projektantów firmy w poszukiwaniu niebanalnych tendencji w modzie damskiej, jest szeroki wachlarz produktów o nieprzeciętnej stylistyce, dostępny w bogatej gamie kolorystycznej.

Obecnie firma zajmuje się przede wszystkim szyciem odzieży damskiej: sukienek, spódnic, bluzek oraz płaszczy. Atutami marki Vestilo jest min. wysoka jakość materiałów, z jakich uszyte są ubrania, znakomity krój i wykończenie, różnorodność wzorów oraz krótkie i niepowtarzalne serie.

Firma posiada wydajny i nowoczesny park maszynowy, oparty na systemie komputerowego projektowania i przygotowania produkcji, maszynowych szwalniach, overlockach, oraz innych maszynach specjalistycznych, pozwalających na realizację każdego zamówienia. Ponadto Vestilo może pochwalić się wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowników. Dział projektowy tworzy nowe kolekcje dla kobiet wymagających, podążających za najnowszymi trendami w modzie. Do produkcji odzieży stosowane są wysokiej jakości tkaniny polskie, a także pochodzące z Włoch, Francji, Hiszpanii oraz Niemiec. Firma nieustannie się rozwija, wprowadzając nowe technologie i tkaniny, jednocześnie kładąc duży nacisk na wzornictwo.

Vestilo tworzy ubrania dla kobiet ceniących modę, elegancję, nietuzinkowość oraz dobrą jakość stroju, przy zachowaniu pełnej swobody i naturalności. Produkty tej marki symbolizują dobry styl. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.